LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

1.7.2017 - 24.7.2017 ZAVŘENO

Vaše objednávky z eshopu budeme průběžně vyřizovat.

Těšíme se na Vás
od 25.7.2017 v nových prostorách
Velehradská 27 (50 metrů od původní prodejny)

V případě, že potřebujete v tomto období navštívit naší prodejnu, kontaktujte nás
prosím na email: prague@sansha.com a domluvíme termín návštěvy.

Přejeme Vám krásné léto!
www.praha.sansha.com

(+420) 222 988 757

V roce 1982 Franck Raoul-Duval, 25 letý francouz s vášní pro tanec, vytvořil nový model baletní obuvi. Po mnoha pokusech a úpravách přišel s inovací, která změnila život tanečníkům na celém světě. Zrodily se baletní piškoty s dělenou podrážkou, které se perfektně přizpůsobí chodidlu. Zpočátku byly určené zejména pro profesionální tanečníky a Franck Raoul-Duval je pojmenoval "Pro". Od té doby jsou oblíbené mezi tanečníky všech tanečních úrovní.

Dnes Sansha vyrábí rozsáhlou škálu tanečního oblečení a obuvi a stala se přední celosvětovou značkou v oblasti tance. Od baletu, přes jazz, hip-hop, moderní tanec, flamenco, společenské tance až po step, Sansha vždy spolupracuje s profesionálními tanečníky, učiteli, odborníky a specializovanými prodejnami. Milovníci tance po celém světě přispívají k úspěchu společnosti Sansha.

Nyní naleznete prodejny Sansha po celém světě a s radostí Vám přinášíme naše osvědčené modely a pravidelně i novinky také v rámci České republiky. Prodejnu Sansha naleznete v Praze. Jedná se o jednu z největších tanečních prodejen v Evropě. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Pošleme Vám zdarma katalog:

All fields are required!