Společnost

Sansha

Ve scénách z celého světa

V roce 1982 Franck Raoul-Duval, 25 letý francouz s vášní pro tanec, vytvořil nový model baletní obuvi. Po mnoha pokusech a úpravách přišel s inovací, která změnila život tanečníkům na celém světě. Zrodily se baletní piškoty s dělenou podrážkou, které se perfektně přizpůsobí chodidlu. Zpočátku byly určené zejména pro profesionální tanečníky a Franck Raoul-Duval je pojmenoval "Pro". Od té doby jsou oblíbené mezi tanečníky všech tanečních úrovní.

Dnes Sansha vyrábí rozsáhlou škálu tanečního oblečení a obuvi a stala se přední celosvětovou značkou v oblasti tance. Od baletu, přes jazz, hip-hop, moderní tanec, flamenco, společenské tance až po step, Sansha vždy spolupracuje s profesionálními tanečníky, učiteli, odborníky a specializovanými prodejnami. Milovníci tance po celém světě přispívají k úspěchu společnosti Sansha.

Nyní naleznete prodejny Sansha po celém světě a s radostí Vám přinášíme naše osvědčené modely a pravidelně i novinky také v rámci České republiky. Prodejnu Sansha naleznete v Praze. Jedná se o jednu z největších tanečních prodejen v Evropě. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

© 1982 - 2023 Sansha Group. Všechna práva vyhrazena.